wtorek, 12 lipca 2016

Kazuya Blade 
Imię: Kazuya

Nazwisko:Blade(sam nadał sobie nazwisko)


Wiek: Na świecie stąpa już od 21 lat.


 

Rodzina: Brak .. odkąd pamięta żyje samemu, nie zna rodziców, rodziny zna tylko imię i nazwisko.


 Pochodzenie: Altrea(przyszedł na świat w małej wiosce tuż przy granicy) Gwiazdozbiór CieniGrupa: Jest on w grupie Beta, ma kilka niedoskonałości które próbuje wyeliminować poprzez ciężkie treningi indywidualne, jak i wraz z innymi członkami grupy.Zdolności: Włada on błyskawicą, przez wiele lat trenował żeby udoskonalić swoje zdolności. Potrafi przywoływać burzę, co pomaga mu zwiększyć moc- po uderzeniu w niego pioruna staje się silniejszy, zwinniejszy a proces regeneracji sił następuje niemal natychmiastowo.
Jako nastolatek dużo bił się z rówieśnikami, toteż nie jest on najgorszy w stójce.Wygląd: Kazuya jest wysokim i dobrze zbudowanym 21-latkiem. Mierzy około 185 cm wzrostu, jego włosy są koloru szarego a oczy  żółtego.
Broń: Głównie pięści i nogi

Charakter: Przez trudne dzieciństwo oraz życie na ulicy charakter Kazuyi wykreował się raczej w negatywny sposób. Nie szanuje nikogo prócz samego siebie, jest arogancki, ale potrafi docenić czyjąś siłę. Żyje w przekonaniu, że samotność uczy najlepiej ludzi, gdyż sam przez nią stał się silniejszy niż sobie to wyobrażał. Kiedy jest wściekły często nie myśli nad tym co robi, jest lekkomyślny, po prostu atakuje bez zastanowienia co jest jego pewną słabością.


Historia: Odkąd pamiętał żył na ulicy, szybko musiał nauczyć się jak przeżyć w takim miejscu. Szybko zaczął zdobywać nowe umiejętności, które pozwalały mu przetrwać dzień po dniu. Uczył się swojej mocy błyskawicy i często wykorzystywał ją w celach zarobkowych np. jako piorunochron albo czasami samemu sprowadzając burzę na ludzi, których nie darzył sympatią. Jako 17-latek zaczął podróżować po państwie Altera szukając przygód, albo szczęścia- którego niestety nie znalazł. Jako 21-latek osiedlił się w murach królestwa i jako najemnik wykonywał różne zlecenia za które zarabiał duże pieniądze, w końcu w jego życiu zaczęło się układać. Gdy dołączył do Gwiazdozbioru Cieni posiadł dom którego do tej pory nie miał. Odnalazł się w życiu.


Kontakt: GG: 4247593

1 komentarz: