środa, 6 lipca 2016

Seitaro

Seitaro 

Imię: Jego prawdziwe imię to Seitaro, jednak sam siebie nazwał Satoru.

 ~~~~~~~~~~~~~~

Nazwisko: Nie uznał swojego nazwiska.

   ~~~~~~~~~~~~~~

Wiek: Został zamrożony w wieku 20 lat i taki się zachował. Wg czasu ma jednak 28 wiosen.

 ~~~~~~~~~~~~~~

Rodzina: Rhae

 ~~~~~~~~~~~~~~

Pochodzenie: Kraj Altrea. Przynależność do organizacji "Gwiazdozbiór Cieni", którą założył.
 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Grupa: Współzałożyciel "Gwiazdozbioru Cieni" wraz z młodszym bratem. Uznawani za najpotężniejszych obdarzonych- nie zaliczają się do kategorii grup. 

 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 Zdolności: Sekret jego siły tkwi w tym, iż posiada on kilka nadprzyrodzonych umiejętności:
  • Wpływ na świadomość i wgląd do umysły zwierząt, oraz niestabilnych psychicznie ludzi( zdolność dzielona z Rhae, który znacznie przewyższa Satoru w tej kwesti)
  • Władza nad żywiołem śmierci, jedyny taki przypadek- włada nim pod postacią mroku, materializując go.
  • Władza nad żywiołem wody w postaci lodu.
  • Absorpcja energii podczas spożycia cudzej krwi
  • Większy poziom siły fizycznej oraz niesamowita szybkość.
Ludzie, którzy go spotkali i wciąż żyją, nazywają go "Bogiem Śmierci" lub samą "Śmiercią".

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Wygląd: Satoru jest brunetem o wyjątkowo młodej i przystojnej twarzy i tajemniczym spojrzneiu. Człowiek, pozbawiony uczuć i emocji, co można dostrzec w jego oczach i zimnym jak lód spojrzeniu, w którym jednak zawsze tkwi nutka niezrozumiałego dla nikogo żalu.

Jego wzrost to 1.80cm, jasna karnacja i nieskromna, szczupła budowa ciała. Kolor oczu to szary, podchodzący pod jasno-niebieski.

Potrafi zmieniać wygląd swoich oczu, kiedy używa którejś ze swoich zdolności. 
Białka zalewają się czarną barwą a tęczówka nabiera niezwykle kontrastowego błękitnego koloru.

Broń: Nie posiada żadnej. 


Zazwyczaj ubrany w lekkie, czarne szaty (jak widać na pierwszym zdjęciu).

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Charakter: Satoru nie posiada zbyt rozbudowanej osobowości. Wręcz przeciwnie- niemal dosłownie nie posiada on uczuć. Jednym z jego umiejętności jest władza nad lodem, jest on niemal tak samo zimny jak lód. Nie tylko jego skóra jest jasna i zimna, nie tylko jego spojrzenie ale serce i dusza również. 
Jest tylko jedna osoba, za którą mógłby nawet oddać życie- jego młodszy brat.
Nawet w chwili zagrożenia jego życia Satoru zachowa zimną krew, jednocześnie stawiając na szali swoje życie, żeby móc go uratować. Bezlitosny i niezłomny, do końca pozbawiony poczucia empatii.  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Historia: Satoru urodził się jako normalny pozytywny chłopiec. Wyrastał na szczęśliwego młodzieńca. Po jego narodzinach, matce nie było dane umrzeć. Stalo się tak, poprzez zdolność absorpcji wartości witalnych (którą odziedziczył po niej Satoru). Po urodzeniu, konająca matka ukradła pożyczyła od Satoru nieco jego esencji życia, zachowując przy tym swoje. Niestety absorpcja ma to do siebie, że nie zna granic. Matka łapczywie sączyła energie życiową syna, niemal wysysając z niego całe życie.
Seitaro (takie imię nadała mu matka) był zbyt młody by to zrozumieć. Wychowywał się zatem z matką i ojcem, pozornie szczęśliwa rodzina.
Gdy Seitaro miał już 3 latka, jego matka Emelin ponownie zaszła w ciąże. Seitaro spędzał mnóstwo czasu przy rosnącym brzuchu matki, przywiązywał się do jeszcze nienarodzonego rodzeństwa. Po pewnym okresie czasu znali płeć dziecka- kolejny syn miał nazywać się Rhaegar. Pewnego dnia, obiecał, że będzie go chronić do końca swoich dni. 

 "Daję Ci swoje słowo, że nigdy nie pozwolę, by spotkała Cię jakaś krzywda. Będę Twoim cieniem. Obiecuję Ci to Rhae".

Niestety niespodziewanie szybko przyszedł dzień dotrzymania obietnicy. Emelin konając po porodzie postanowiła raz jeszcze pożywić się swoim dzieckiem. Seitaro patrzył na to, widząc jak życie ulatuje z jego młodszego braciszka. Ojciec spróbował rozdzielić ich, jednak nienasycona matka postradała rozum i zabija męża, który chciał stanąć na jej drodze. 
Te wydarzenia przyczyniły się do obudzenia daru Seitaro, w uszach brzmiały słowa jego obbietnicy. Uwalniając tkwiącą w nim naturę mroku zabił matkę, ratując brata. Ten czyn przekreślił całe dobro jakie w nim tkwiło. Wyłączyło to w nim jego człowieczeństwo i pozbawiło uczuć poza jedną- troską o brata. 
Gdy na kolanach trzymał w rękach płaczącego Rhae ponownie złożył obietnicę.


"Zawsze będę Twoim cieniem, Ty bądź moim światłem."

Po kilku latach postanowili się rozdzielić. Satoru udał się na poszukiwania kogoś, kto pomoże mu odnaleźć wewnętrzną drogę, chciał też nauczyć się korzystać ze swoich mocy. Miał jedno marzenie:

"Moim celem jest nie tylko ochrona mojego młodszego brata- żeby go chronić muszę zmienić świat."

Rhae nie chciał iść z nim, poprosił o zaufanie starszego brata, by ten pozwolił mu zostać i samemu się rozwijać. Satoru zostawił przy nim jednego kruka. Połączył swój umysł z krukiem by w każdej chwili móc dostać sygnał o ewentualnym niebezpieczeństwie zagrażającym jego bratu. 
Satoru zwiedzał świat szukając kogoś na wzór mistrza. Jednak nikt nie chciał mieć nic do czynienia z nieznajomym obdarzonym. Rósł w siłę na własną rękę, był jak cień. 
Pewnego dnia natrafił na kogoś, kto miał za zadanie go wyeliminować. Satoru miał wtedy 19 lat. 
Był to człowiek z Organizacji Pokoju Kraju Kelia. Satoru zasłynął wśród trzech państw kontynentu jako najniebezpieczniejszy obdarzony. W wielu miejscach ludzie polowali, bądź zwyczajnie eliminowali ludzi z darem. Satoru, głównie w swojej obronie, dopuszczał się masowych rzezi. Pozbawił też życia kilkoro członków Organizacji Pokoju różnych państw. 
Tego pamiętnego dnia, stojący na szczycie hierarchii w Organizacji swojego kraju postanowił samodzielnie pozbyć się Seitaro. 
Bitwa była równa, żaden nie ulegał i Seitaro po raz pierwszy otworzył przed kimś (jak i przed sobą) swoje pozostałe umiejętności. Mimo wielotematycznych mocy Satoru, Shei- jego przeciwnik- utrzymywał poziom. 
Ostatecznie bitwa nigdy nie dobiegła końca. Seitaro chcąc użyć na przeciwniku magi lodu uległ zdolności rozproszenia energii Shei, w wyniku czego potężny lód Seitaro zamroził ich obu na kilka lat ukrywając ich w kryształowej skale. 
Dopiero po 8 latach odnalazł go Rhae, który wcześniej usłyszawszy plotki o potężnym Satoru postanowił odszukać brata. Razem chcieli zmienić ten świat, tak powstały pierwsze kroki ku stworzeniu ich własnej Organizacji Pokoju, "Gwiazdozbioru Cieni".
Ciekawostki:
  • Satoru w walce ze słabszym przeciwnikiem używa jedynie magi lodu do wytworzenia lodowego ostrza, to jako jedyne służy mu w walce. Atutami wspierającymi walkę w kontakcie są jego niezwykle zwinne i szybkie ruchy.

  • Seitaro jest nieczuły na ból. Nie odczuwa ludzkich uczuć takich jak szczęście, smutek, miłość czy strach- choć na jego twarzy poza niezakłóconym brakiem zainteresowania i powagą widnieje również żal.
  •  Nie wielu ludzi potrafiło w spokoju wytrzymać chłodne i puste spojrzenie Satoru.
  • Wiecie, iż potrafi kraść drugiej osobie energię życiową, jednak sposób w jaki to robi jest dosyć mroczny i nienaturalny- potrzebuje pożywić się krwią drugiej osoby.


Witam, niech nie zniechęca was ta postać. Zapewniam, że nie będzie ona wzbudzała zamieszania w życie innych postaci. Co prawda jest bardzo potężna, jednak jej udział w blogu jest wymagany jako założyciela, raczej żadne z was nie będzie musiało stawać z nim twarzą w twarz, więc spokojnie- nie będzie w takim przykładzie żadnej niesprawiedliwości. 
Kontakt do mnie, jako admina:
GG: 53082985
Gmail: ryu.atasuke.kenji@gmail.com  
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz